CareMetix®—dla dobrego samopoczucia.

Uczyni twój samochód bezpiecznym miejscem.

Prowadząc samochód potrzebujesz świeżego powietrza do utrzymania wysokiej koncentracji i poczucia własnego komfortu. Powietrze, którym oddychamy często jest zanieczyszczone groźnymi i alergicznymi drobinami, zawierającymi nieprzyjemne zapachy, które nie są filtrowane przez standardowe filtry.

Rozwiązanie: Pierwszy na świecie filtr CareMetix® z szerokopasmową technologią S5—5 warstw zapewnia 5-cio stopniową ochronę

Video is loading
play

Filtracja którą poczujesz

Wdychasz czyste powietrze. CareMetix® usuwa wszystkie brzydkie zapachy.

Korki, tunele, aglomeracja miejska, ścieki, świeżo użyźnione pola – to źródła nieprzyjemnego, ostrego zapachu, na które do dzisiaj byłeś narażony podróżując swoim samochodem. Nowy filtr kabinowy CareMetix® zapewnia ochronę poprzez szerokopasmową technologię S5 i skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy.

Przetestowany nie tylko w warunkach laboratoryjnych, lecz również na drodze – wypróbuj sam!

Ochrona przed pyłkami

Nareszcie możesz odetchnąć. CareMetix® chroni przed zapyleniem i alergenami.

Wiosenne pylenie jest źródłem coraz większej ilości alergii, powodującej bóle głowy, łzawienie, katar oraz swędzenie skóry. Możesz się przed tym uchronić będąc w swoim samochodzie z CareMetix®. Innowacyjny filtr kabinowy z szerokopasmową technologią S5 w odróżnieniu od standardowych filtórw zapewnia 5-cio stopniową ochronę przed alergenami.

Ochrona przed sadzą i drobnymi pyłkami

Twoja osobista strefa wolna od zanieczyszczeń zaczyna się tutaj. CareMetix® eliminuje drobne pyłki, pył hamulcowy, ozon i gazy wydechowe.

Przez gazy spalinowe wydobywające się z pojazdów przed nami powietrze na drogach jest do sześciu razy bardziej zanieczyszczone niż poza drogą. Z innowacyjnym filtremCareMetix®, kabina samochodu pozostaje prawie całkowicie wolna od zanieczyszczeń takich jak pył drogowy, pył hamulcowy, gazy spalinowe. Szerokopasmowa technologia S5 chroni również przed mikro zanieczyszczeniami i sadzą z silników diesla. Chroni wrażliwe podzespoły układu HVAC przed przedwczesnym zużyciem.

Twoja osobista strefa wolna od zanieczyszczeń.

Czy CareMetix® jest dostępny dla mojego pojazdu?

Znajdź partnera handlowego CareMetix® w pobliżu Twojej lokalizacji:

Twój partner CareMetix®

Tutaj znajdziesz wlasciwy filtr CareMetix dla twojego samochodu.

Ochrona przed pleśnią

Niewidzialne zagrożenie. CareMetix® chroni przed pleśnią.

Zarodniki pleśni i grzybów są wszędzie — włączając w to powietrze, którym oddychamy. Rozprzestrzeniają się bardzo szybko zwłaszcza w wilgotnym i ciepłym środowisku. Właśnie dlatego potrzebujesz filtra, który nie tylko chroni przed pleśnią ale również zapobiega rozwojowi pleśni na filtrze. CareMetix® z szerokopasmową technologią S5 jest w pełni skuteczny w walce z pleśnią —dzięki temu znacząco poprawia samopoczucie i zdrowie pasażerów.

Ochrona przed bakteriami

Skuteczna ochrona przed mikroorganizmami. CareMetix® chroni przed bakteriami.

Niektóre bakterie powodują, że czujemy się źle. Ze swoją wysoko wydajną szerokopasmową technologią?S5, CareMetix® usuwa szkodliwe mikroorganizmy i zapobiega rozprzestrzenianiu się ich przez filtr, dzięki zastosowaniu antybakteryjnej powłoki. Innowacyjny filtr chroni zdrowie pasażerów przez wszystkie pory roku.

Czas na zmianę

Czas na zmianę. Czas na CareMetix®. Dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dbając o swoich bliskich zapewnij im komfort oddychania: zapytaj o CareMetix®. Podczas swoich przeglądów okresowych samochodu lub co 15,000 kilometrów—wymieniaj filtr kabinowy a poczujesz różnicę.

Kiedy samochód jest w ruchu, ponad 100,000 litrów powietrza przepływa przez kabinę w każdej godzinie. ?Jedyną barierą przed zanieczyszczeniem jest filtr w systemie wentylacji.

Filtry kabinowe

Download

[PDF; 1605 KB]