E-PAPER-a E-PAPER-b Logo_Geschaeftsbericht_DE Logo_Geschaeftsbericht_EN Logo_MAHLE Menu_close menu PDF-neu PDF Pfeil_links Pfeil_oben Pfeil_rechts plain plus Zitat_Grafik

CareMetix®

Innowacyjny filtr kabinowy z technologią szerokopasmową S5

Czy CareMetix® jest dostępny dla mojego pojazdu?

CareMetix®—dla dobrego samopoczucia.

Uczyni twój samochód bezpiecznym miejscem.

Prowadząc samochód potrzebujesz świeżego powietrza do utrzymania wysokiej koncentracji i poczucia własnego komfortu. Powietrze, którym oddychamy często jest zanieczyszczone groźnymi i alergicznymi drobinami, zawierającymi nieprzyjemne zapachy, które nie są filtrowane przez standardowe filtry.

Rozwiązanie: Pierwszy na świecie filtr CareMetix® z szerokopasmową technologią S5—5 warstw zapewnia 5-cio stopniową ochronę

ładuje

Filtracja którą poczujesz

Wdychasz czyste powietrze. CareMetix® usuwa wszystkie brzydkie zapachy.

Korki, tunele, aglomeracja miejska, ścieki, świeżo użyźnione pola – to źródła nieprzyjemnego, ostrego zapachu, na które do dzisiaj byłeś narażony podróżując swoim samochodem. Nowy filtr kabinowy CareMetix® zapewnia ochronę poprzez szerokopasmową technologię S5 i skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy.
Przetestowany nie tylko w warunkach laboratoryjnych, lecz również na drodze – wypróbuj sam!

Ochrona przed pyłkami

Nareszcie możesz odetchnąć. CareMetix® chroni przed zapyleniem i alergenami.

Wiosenne pylenie jest źródłem coraz większej ilości alergii, powodującej bóle głowy, łzawienie, katar oraz swędzenie skóry. Możesz się przed tym uchronić będąc w swoim samochodzie z CareMetix®. Innowacyjny filtr kabinowy z szerokopasmową technologią S5 w odróżnieniu od standardowych filtórw zapewnia 5-cio stopniową ochronę przed alergenami.

Ochrona przed sadzą i drobnymi pyłkami

Twoja osobista strefa wolna od zanieczyszczeń zaczyna się tutaj. CareMetix® eliminuje drobne pyłki, pył hamulcowy, ozon i gazy wydechowe.

Przez gazy spalinowe wydobywające się z pojazdów przed nami powietrze na drogach jest do sześciu razy bardziej zanieczyszczone niż poza drogą. Z innowacyjnym filtremCareMetix®, kabina samochodu pozostaje prawie całkowicie wolna od zanieczyszczeń takich jak pył drogowy, pył hamulcowy, gazy spalinowe. Szerokopasmowa technologia S5 chroni również przed mikro zanieczyszczeniami i sadzą z silników diesla. Chroni wrażliwe podzespoły układu HVAC przed przedwczesnym zużyciem.

Twoja osobista strefa wolna od zanieczyszczeń.


Czy CareMetix® jest dostępny dla mojego pojazdu?

Znajdź partnera handlowego CareMetix® w pobliżu Twojej lokalizacji: Twój partner CareMetix®

Tutaj znajdziesz wlasciwy filtr CareMetix dla twojego samochodu.

Ochrona przed pleśnią

Niewidzialne zagrożenie. CareMetix® chroni przed pleśnią.

Zarodniki pleśni i grzybów są wszędzie — włączając w to powietrze, którym oddychamy. Rozprzestrzeniają się bardzo szybko zwłaszcza w wilgotnym i ciepłym środowisku. Właśnie dlatego potrzebujesz filtra, który nie tylko chroni przed pleśnią ale również zapobiega rozwojowi pleśni na filtrze. CareMetix® z szerokopasmową technologią S5 jest w pełni skuteczny w walce z pleśnią —dzięki temu znacząco poprawia samopoczucie i zdrowie pasażerów.

Ochrona przed bakteriami

Skuteczna ochrona przed mikroorganizmami. CareMetix® chroni przed bakteriami.

Niektóre bakterie powodują, że czujemy się źle. Ze swoją wysoko wydajną szerokopasmową technologią?S5, CareMetix® usuwa szkodliwe mikroorganizmy i zapobiega rozprzestrzenianiu się ich przez filtr, dzięki zastosowaniu antybakteryjnej powłoki. Innowacyjny filtr chroni zdrowie pasażerów przez wszystkie pory roku.

Technologia szerokopasmowa S5

Czas na zmianę

Czas na zmianę. Czas na CareMetix®. Dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dbając o swoich bliskich zapewnij im komfort oddychania: zapytaj o CareMetix®. Podczas swoich przeglądów okresowych samochodu lub co 15,000 kilometrów—wymieniaj filtr kabinowy a poczujesz różnicę.

Kiedy samochód jest w ruchu, ponad 100,000 litrów powietrza przepływa przez kabinę w każdej godzinie. ?Jedyną barierą przed zanieczyszczeniem jest filtr w systemie wentylacji.